حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

برنامه‌های حوزه علمیه اصفهان در دهه فجر اعلام شد

حجت الاسلام امیریان:

حجت الاسلام امیریان از برگزاری برنامه‌های متنوع ورزشی، هنری و بصیرتی- سیاسی در ویژه ایام الله دهه فجر در حوزه علمیه اصفهان خبر داد.

حجت الاسلام مجتبی امیریان در تشریح برنامه‌های دهه فجر امسال گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال نسبت به سال‌های گذشته هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمّی توسعه پیدا کرده است.

وی در مورد عناوین برنامه‌ها ابراز داشت: تمرکز برنامه‌های امسال در بخش‌های ورزشی، هنری و سیاسی می‌باشد و امیدواریم مورد استقبال طلاب حوزه علمیه استان قرار بگیرد.

حجت الاسلام امیریان در مورد برنامه‌های سیاسی در دهه فجر امسال اذعان داشت: با هماهنگی صورت گرفته با مدارس علمیه استان، بیش از ۵۰ جلسه نشست بصیرتی و سیاسی با حضور اساتید استانی و خارج از استان برگزار می‌گردد که سعی شده است با زمان بندی مناسب طلاب علاقه مند بتوانند از اساتید سایر مدارس نیز بهره مند گردند.

وی افزود: همچنین در تلاش هستیم مجمع سالیانه تشکل سیاسی حوزه علمیه اصفهان را نیز در همین ایام تشکیل دهیم.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان در مورد برنامه‌های هنری ویژه دهه فجر اعلام داشت: ما در چند عرصه برنامه خواهیم داشت، مسابقات خوشنویسی با حضور خوشنویسان برتر طلبه استان، فراخوان کلیپ کوتاه مرتبط با دهه مبارکه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، توزیع فیلم‌های عمار، پخش فیلم‌های ارزشی، ارائه کلیپ‌های سیاسی به مدارس و برگزاری نمایشگاه‌های کتاب و ارائه نمایشگاه‌های تصویری از سایر برنامه‌های هنری از جمله برنامه‌های پیش بینی شده است.

وی در مورد برنامه‌های ورزشی حوزه علمیه اصفهان در دهه مبارک فجر امسال ابراز داشت: بخشی از مسابقات ورزشی حوزه در سال جاری در ایام الله ۹ دی برای چهار رشته تنیس روی میز، دارت، تیراندازی و دوی استقامت برگزار شد و بخش دوم مسابقات در ایام الله دهه مبارکه فجر نیز در دو رشته والیبال و فوتسال پیگیری می‌شود.

حجت الاسلام امیریان بیان کرد: البته مسابقات مقدماتی در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود و تیم‌های برتر به مسابقات نهایی در شهر اصفهان دعوت و در دو سالن برنا و توانا به مصاف هم خواهند رفت.

وی در مورد سایر برنامه‌های واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان ویژه ایام الله فجر افزود: آزمون طرح رشد با عناوین ولایت فقیه و سواد رسانه در روزهای ۱۳و۲۰ بهمن از طلاب پایه‌های ۲و۳ اخذ خواهد شد و دوره آشنایی با اینستا و توئیتر با حضور طلاب و ارائه مدارک معتبر برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =