حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

اردوی خانوادگی طلاب طرح هجرت و مبلغین امین اصفهان در مشهد برگزار شد

حجت الاسلام مومنی:

حجت الاسلام مومنی با بیان اینکه تحقق هر چه بهتر تبلیغ نیازمند همدلی و همراهی خانواده‌ها با روحانیون و مبلغین است گفت: برای این منظور اردوی مشهد مقدس برای ۱۲۰ نفر از مبلغین طرح هجرت و مدارس امین حوزه علمیه اصفهان به همراه خانواده های آنها برگزار شد.

حجت الاسلام سید حسین مومنی اظهار کرد: اردوی مشهد مقدس طلاب طرح هجرت و مبلغین مدارس امین حوزه علمیه اصفهان در سال ۱۴۰۰ به صورت خانوادگی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این اردو را لزوم توجه ویژه به خانواده مبلیغن خاصه طلاب طرح هجرت دانست و افزود: تکریم خانواده های طلاب و مبلیغن مدارس امین و طرح هجرت از مهمترین اهداف این اردو بوده است.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه تحقق هر چه بهتر تبلیغ نیازمند همدلی وهمراهی خانواده ها با روحانیون و مبلغین است گفت: مبلغی در امر رسالت تبلیغ؛ موفق تر است که خانواده او را در عرصه اجتماعی و شرایط فردی بیشتر همراهی کند.

وی اذعان کرد: یکی از کارکردهایی که ما به عنوان مسئولین می توانیم برای تحقق هر چه بهتر تبلیغ انجام دهیم این است که خانواده طلاب را مورد توجه بیشتر قرار دهیم، لذا برگزاری اردوی خانوادگی طلاب طرح هجرت در مشهد مقدس بر این اساس هرساله برنامه ریزی می شود که یک هویت خانوادگی و جمعی مبلغین در آن دیده می شود و خانواده مبلغین با یکدیگر آشنا می شوند.

حجت الاسلام مومنی خاطرنشان کرد: در این اردو علاوه بر توجه به بعد سیاحتی و تفریحی، به مسائل آموزشی و تربیتی و بحث و تبادل نظر پیرامون نکات لازم در انجام رسالت تبلیغ از زبان خانواده طلاب نیز اهتمام ویژه ای می شود.

وی با بیان اینکه اغلب خانواده طلاب از این اردو کمال رضایت را طی این چند سال اخیر داشته اند، تصریح کرد: مبلغین طرح هجرت حوزه علمیه اصفهان در قالب طرح هجرت بلند مدت در مناطق عمدتا محروم مشغول به فعالیت هستند.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان عنوان کرد: در این اردوی خانوادگی ۱۲۰ نفر از روحانیون طرح هجرت به همراه خانواده های خود در مشهد مقدس حضور پیدا کردند و در حاشیه این اردو، در سالن بهشت مرکز فرهنگی – اقامتی ولایت در قالب نشست صمیمی با مسئولین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 اردوی خانوادگی طلاب طرح هجرت و مبلغین امین اصفهان در مشهد برگزار شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =