حوزه علمیه اصفهان
مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان

طلاب جهادی در خدمت به بیماران کرونایی و تغسیل و تدفین اموات خوش درخشیدند

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه در هر یک از بیمارستان های اصفهان در دوران کرونا بیش از ۳۰ نفر از روحانیون خدمت می کردند، گفت: در ابتدای کرونا که با فوتی های زیاد روبرو بودیم، طلاب روحانیون به صورت جهادی و خودجوش در تغسیل و تدفین فوتی های کرونا خوش درخشیدند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد ضمن تبریک ایام ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به نقش بی نظیر روحانیون در پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: روحانیون بیشترین شهید را نسبت به سایر اقشار جامعه تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده اند و در میدان خدمت به مردم هم پیشگام هستند.

نماینده ولی فقیه در اصفهان با بیان اینکه در هر یک از بیمارستان های اصفهان در دوران کرونا بیش از ۳۰ نفر از روحانیون خدمت می کردند، افزود: در ابتدای کرونا که با فوتی های زیاد روبرو بودیم، طلاب روحانیون به صورت جهادی و خودجوش در تغسیل و تدفین فوتی های کرونا خوش درخشیدند.

آیت الله طباطبایی نژاد تصریح کرد: روحانیون حتی در شرایط سخت زندگی غُر نمی زنند و در تمام صحنه های انقلاب نیز حضوری چشمگیر دارند و خودشان را خادم مردم می دانند.

وی به پیشرفت های کشورمان در عرصه های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه های دفاعی، علم و فناوری و… پیشرفت های قابل توجهی داشته است.

امام جمعه اصفهان، به پیشرفت کیفی و کمی حوزه های علمیه کشور در بعد از انقلاب اشاره کرد و سیدحسن نصرالله، شیخ زکزاکی، و … را تربیت شده حوزه های علمیه دانست و یادآورشد: اینکه درحال حاضر ۱۰ هزار نفر غیرایرانی در حوزه علمیه قم در حال تحصیل می باشند، نوعی تحول در حوزه های علمیه محسوب می شود.

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =